Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada anneanne görmek , eğer gerçek yaşam da anneanneniz yaşıyorsa o zaman onu çok özlediğinize , bir an önce görmek istediğinize , eğer hayatta değilse sizden hayır duaları beklediğine delalet eder.

Bu rüya genel olarak hayra yorumlanır ve kişi için çok iyidir. Rüyada görmüş olduğunuz anneanneniz hem sağ hem de çok iyi görünüyorsa o zaman sağlıklı olacağınıza , yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , ağlarken gördüyseniz , çok sevineceğinize , gülerken görmek , bahtiyar olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada eğer anneannenizi ölmüş olarak gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir iyi haber alacağınıza ya da ömrünüzün uzun olacağına yorulur. Bunun haricinde olumsuz olarak bakarsak , başınıza bir uğursuzluğun geleceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş olan anneannenizin mezarını çiçekli olarak görmek , Yüce Allah katında hayırlı bir yeri olduğuna yorulur.

Rüyada Anneanne Görmek Diyanet

Rüyada anneanne görmek diyanet kaynağına göre , etrafınızda sürekli olarak sizin için dua eden insanların olduğuna , hayırlı işlerle ve hayırlı insanlarla haşır neşir olacağınıza, büyüklerinizden olan anneanne , dede veya babaannenize kötü şeyler yapsanız bile onların her zaman sizin iyiliğinizi isteyeceklerine ve sizin için her zaman hayır duaları yapacaklarına delalet eder.

Tabi bu olay sadece büyüklerden değil aynı zaman da sizi çok seven akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan da olabilir.

Rüyada Anneanne Görmek İhya

Rüyada anneanne görmek ihya yorumuna göre kişinin ruhen olgunlaşmasına ve doğru yola girmesine delalet eder. Rüyada anneanne görmek İmam Gazali (r.a) tabirine göre; rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntıların en kısa zamanda çözüleceğine ve biteceğine işaret eder. Rüyada anneanne görmenin diğer anlamları ise şunlardır;

 • Kişinin maddi açıdan isteklerine ulaşacağı ve elinin bollaşacağına,
 • Sıkıntıların geride kalacağına,
 • Hayırlı bir evlilik yapmaya ve evliliğinde çok mutlu ve huzurlu olmaya,
 • Yeni bir iş başlangıcı yaşamaya,
 • Bundan sonraki hayatını bolluk içinde geçirmeye,
 • Sevdiği kişiden güzel bir haber almaya

Şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Anneanneyle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada anneanne ile kavga ettiğinizi gördüyseniz , gerçekte hiçbir zaman büyük sözü dinlemeyeceğinize , büyük bir hata yapıp sıkıntıya düşeceğinize , her konuda çok başarısız olacağınıza ve bu yüzden maddi kayıplara uğrayacağınıza işaret eder. Eğer rüyada ananenizi dövdüğünüzü gördüyseniz , hastalanacağınıza , ruhsal sorunlarla karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Anneanne İle Konuşmak

Rüyada anneanne ile konuşmak , sevgi dolu sohbetler edeceğinize , alacağınız güzel bir haber ile çok sevineceğinize , olumsuz olarak bakarsak , şansız olacağınıza ve sıkıntılı bir döneme gireceğinize alamet eder.

Rüyada Anneanneye Sarılmak

Rüyada anneanne ile sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da işleyeceğiniz bir kötülükten dolayı çok pişman olacağınıza , bunun için gidip o kişiden özür dileyeceğinize alamet eder.

Çok sevmiş olduğunuz insanın kalbini kırıp daha sonra çok pişman olup inadınızı kırıp kalbini kırmış olduğunuz kişiden özür dilemek zorunda kalacağınıza ve en sonunda o kişinin gönlünü alacağınıza yorulur.

Rüyada Anneanne Dede Görmek

Rüyada anneanne ile dede gördüyseniz , geçmiş günleri çok arayacağınıza , çocukluğunuzu özleyeceğinize , yaşanmış olan güzel günleri geride bırakmak isteyeceğinize işaret eder.

Rüyada Anneannenin Elini Öpmek

Rüyada anneannenin elini öptüğünüzü gördüyseniz , hem hayırlı hem de vefalı birisi olduğunuza , büyüklerinize karşı saygılı olacağınıza ve kimsenin kalbini kırmayacağınıza delalet eder. Yani bu rüya kişi için çok hayırlıdır ve her zaman iyiye yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Anneanneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneanneyi görmek hayırlı bir rüyadır. Kişinin ömrünün yenilendiğine ve uzadığına yorulur. Rüyada ölmüş anneanneyi görmek Cabir ül Mağribi (r.a) yorumuna göre; rüya sahibinin yakın akrabalarından büyük destek göreceğine ve zorda kaldığında bu zorluklardan akrabaları ve ailesi sayesinde kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş anneanneyi görmenin diğer anlamları ise şunlardır;

 • Kişinin temiz kalpli ve sadık bir sevgili olduğuna delalet eder.
 • Rüya sahibinin ailesine düşkün ve bağlı bir insan olduğuna işaret eder.
 • Kişinin fevri davranışlarda bulunmaması gerektiğini ifade eden uyarıcı bir rüyadır.
 • Kişinin gelecek planlarını artık devreye sokacağına işaret etmektedir.
 • İş hayatında düzen ve yeni gelir kapılarının açılacağına yorulur
 • Kişinin akrabaları ile ortak bir iş kuracağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Anneanneyi Canlı Görmek Ne Demek?

Rüyada ölmüş anneanneyi canlı görmek rüya sahibinin iş alanında başarılar elde edeceğine ve yeni fırsatlar ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyada ölmüş anneanneyi canlı görmek Caferi Sadık (r.a) yorumuna göre; rüya sahibinin karşısına çıkan her fırsatı en doğru şekilde değerlendireceği ve hayatını yeniden planlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş anneanneyi canlı görmenin diğer anlamları ise şunlardır;

 • Kişinin yeni bir hayat kuracağı ve geçmişi geride bırakacağına,
 • Maddi ve manevi tüm yüklerden ve dertlerden kurtulacağına,
 • Hayatını belli bir düzene koyacağına,
 • Eğitim hayatında başarılar elde edeceğine ve geleceği için şimdiden yatırım yapacağına

İşaret etmektedir.

Rüyada Ölmüş Anneanneyi Sağ Görmek

Rüyada ölmüş anneanneyi sağ görmek  umut ve şansa delalet etmektedir. Hayırlı bir rüya olan rüyada ölmüş anneanneyi sağ görmek İbn-i Şirin (r.a) yorumuna göre; rüya sahibinin girişimde bulunduğu her işin başarı ile sonuçlanacağına ve zorlukların üstesinden tek başına gelerek hayatında iyi yerlere geleceğine işaret eder. Rüyada ölmüş anneanneyi sağ görmenin diğer anlamları ise şunlardır;

 • Kişinin umutlarının yaşadığı güzel olaylar sayesinde tazeleneceğine,
 • Maddi gelirin artacağına,
 • Kişinin kendi işini kuracağına,
 • Hayırlı bir yolculuk yaparak bu yolculuktan kazançlı döneceğine

Şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Anneanneyi Görmek Diyanet

Rüyada ölmüş anneanneyi görmek diyanet yorumuna göre; rüya sahibinin geçmişe özlem duyduğuna, çocukluğunun çok güzel geçtiğine ve çocukluk zamanlarını özlediğine, huzur arayışında olduğuna ve beklediği haberler olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş anneanneyi görmek kişinin hayatında açılacak fırsat kapılarının da aynı zamanda müjdesini verir.

Rüyada Anneannenin Evini Görmek

Rüyada anneannenin evini görmek İmam Nablusi (r.a) yorumuna göre; rüya sahibinin ailesine ve geleneklerine bağlı olduğuna işaret eder. Rüyada anneannenin evini görmenin diğer anlamları ise şunlardır;

 • Kişinin büyük maddi kazançlar elde edeceğine,
 • Parasal sıkıntılarının son bulacağına,
 • Karşısına yeni fırsatlar çıkacağına,
 • Hatalarından ders çıkarıp bundan sonraki hayatında daha düşünceli tavırlar sergileyeceğine,
 • Karakter olarak olgunlaşmaya ve büyümeye,
 • Ev ve araba gibi büyük eşyalara sahip olmaya,
 • Mirastan pay almaya ve çok yakın zamanda parasal gelirin artmasına

İşaret etmektedir.

Rüyada Nine Görmek

Rüyada nine görmek, iyi bir rüyadır. Hayra ve iyiye işaretle yorumlanır.

• Rüyasında bir nine gören kimse, neşeli bir yaşama, sağlıklı bir hayata, sevinçli insanların bulunduğu ve mutluluk
dolu bir hayata işaretle tabir olunur.

Rüyada Solucan Görmek

4 Yorum

 1. Ölmüş anneannemin rüyamda gelip öbür dünyada kara kazanlar var demesi ne demektir

 2. Ruyamda anneannemı gordum. O olelı cok oldu 10 sene kadar. Ara ara goruyorum. Bu ruyamdada koy gıbı bir yerdeyiz. Yolda dıkıs dikiyorum evimin onu ımıs. Anneannem yanımda oturuyor. Cok guzel ve saglıklı gozukuyır. Ama bu konusmamız gecıyır. Daha sonra ben makınanın basından kalkıp cocukları bakmaya gidiyorum. Onlarda annem ile dolasmaya cıkmıs. Nben giderken yuksek bir kırmızı topragı olan kucuk bir tepeden anneanneme donup opucuk atıyorum senı cok seviyorum der gibiydim. O da ana opucuk atıp gulumsuyor. Ama geri geldiğimde vıtmıs oluyor ve bana kıyafetlerini ve basortusu u bırakıyor. Bende gene bunları sglsyarak ruyada anneme gosterıyırum

 3. Ruyamda gokyuzunu kapkayan kocaman ve parlak guneş ile dolunay yan yana idi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu