Rüyada Anneanne Görmek İslami ve Diyanet Yorumu

Rüyada anneanne görmek , eğer gerçek yaşam da anneanneniz yaşıyorsa o zaman onu çok özlediğinize , bir an önce görmek istediğinize , eğer hayatta değilse sizden hayır duaları beklediğine delalet eder.

Bu rüya genel olarak hayra yorumlanır ve kişi için çok iyidir.

Rüyada görmüş olduğunuz anneanneniz hem sağ hem de çok iyi görünüyorsa o zaman sağlıklı olacağınıza , yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , ağlarken gördüyseniz , çok sevineceğinize , gülerken görmek , bahtiyar olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada eğer anneannenizi ölmüş olarak gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir iyi haber alacağınıza ya da ömrünüzün uzun olacağına yorulur.

Bunun haricinde olumsuz olarak bakarsak , başınıza bir uğursuzluğun geleceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş olan anneannenizin mezarını çiçekli olarak görmek , Yüce Allah katında hayırlı bir yeri olduğuna yorulur.

Rüyada Anneanneyle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada anneanne ile kavga ettiğinizi gördüyseniz , gerçekte hiçbir zaman büyük sözü dinlemeyeceğinize , büyük bir hata yapıp sıkıntıya düşeceğinize , her konuda çok başarısız olacağınıza ve bu yüzden maddi kayıplara uğrayacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada ananenizi dövdüğünüzü gördüyseniz , hastalanacağınıza , ruhsal sorunlarla karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Anneanneyle Konuşmak

Rüyada anneanne ile konuşmak , sevgi dolu sohbetler edeceğinize , alacağınız güzel bir haber ile çok sevineceğinize , olumsuz olarak bakarsak , şansız olacağınıza ve sıkıntılı bir döneme gireceğinize alamet eder.

  Rüyada Ayakkabı Aramak Kaybetmek ve Bulmak
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Anneanne Görmek İslami ve Diyanet Yorumu

  1. Ruyamda anneannemı gordum. O olelı cok oldu 10 sene kadar. Ara ara goruyorum. Bu ruyamdada koy gıbı bir yerdeyiz. Yolda dıkıs dikiyorum evimin onu ımıs. Anneannem yanımda oturuyor. Cok guzel ve saglıklı gozukuyır. Ama bu konusmamız gecıyır. Daha sonra ben makınanın basından kalkıp cocukları bakmaya gidiyorum. Onlarda annem ile dolasmaya cıkmıs. Nben giderken yuksek bir kırmızı topragı olan kucuk bir tepeden anneanneme donup opucuk atıyorum senı cok seviyorum der gibiydim. O da ana opucuk atıp gulumsuyor. Ama geri geldiğimde vıtmıs oluyor ve bana kıyafetlerini ve basortusu u bırakıyor. Bende gene bunları sglsyarak ruyada anneme gosterıyırum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.