A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Anahtarlar Görmek Almak Kaybetmek ve Aramak

Rüyada anahtarlar görmek , genel olarak hem iyiye hem de hayra yorumlanır. Eğer birden fazla anahtarlar gördüyseniz o zaman mevki olarak yükseleceğinize , başarılarınıza başarılar katacağınıza delalet eder.

Eğer bir yerin kilidini açıyorsanız o zaman dilemiş olduğunuz bir şeyin gerçekleşeceğine ve kapalı olan kısmetinizin tekrardan açılacağına yorulur.

Elinizde bulunan anahtarla bir yeri kilitlediğinizi gördüyseniz o zaman da şansınızın ve kısmetinizin kapanacağına , istek ve arzularınızın gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada elinizdeki anahtarı düşürdüğünüzü gördüyseniz , Yüce Allah’ın rızasından uzaklaşacağınıza , ibadetlerinizi aksatacağınıza veya gönülden yapmayacağınıza delalet eder.

Eğer anahtarı tek başına gördüyseniz o zaman çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Anahtar Kaybetmek

Rüyada anahtar kaybettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da evliyseniz eğer bazı problemler yaşayacağınıza ve tartışmaların olacağına işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi erkekse o zaman ev değiştireceğine ve evinden ayrılacağına yorulur.

Rüyada Anahtar Aramak

Rüyada anahtar aradığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da zor duruma düşeceğinize ve bu zor durumu atlatmak için birisinden destek alacağınıza delalet eder.

Rüyada Anahtar Almak

Rüyada anahtar aldığınızı gördüyseniz , sıkıntılardan ve stresli durumlardan uzak kalacağınıza , beklemiş olduğunuz haberi çok hayırlı bir şekilde alacağınıza ve birden fazla başarıya imza atıp mevki olarak yükseleceğinize , sağlık probleminiz varsa bunlardan kurtulacağınıza işaret eder.

 

Bir Yorum

  1. Rüyada camiye gidiyorum ama caminin bir koruması vardı bizi kovalıyordu beni yakalıyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu