Rüyada Anahtarla Kapı Açmak (Diyanet Yorumu)

Rüyada anahtarla kapı açmak , rüyayı gören kişiye hayırlı kapıların açılacağına eğer kapıyı açamadığınızı gördüyseniz o zaman sıkıntıya düşeceğinize , zor bir döneme gireceğinize delalet eder.

Fakat rüyada görülen anahtar genel olarak , çocuk , rızık , mal , miras , eş , felaket gibi anlamlara gelmektedir.

Bu yüzden rüyada görülen anahtar genellikle hayra ve iyiye yorumlanır.

Rüya sahibinin yeni bir hayata başlamak için bazı değişiklikler yapacağına , mevcut durumundan daha iyi yere gelebilmek için her şeyi yapacağına alamet eder.

Rüyada Anahtarla Ev Kapısı Açmak

Rüyada anahtarla ev kapısını açtığınızı gördüyseniz , gayrimenkul bir işe gireceğinize , eğer gerçek yaşam da bekarsanız karşılaşacağınız hayırlısı birisi ile dünya evine gireceğinize,

evliyseniz bir çocuk sahibi olacağınıza , hem işsiz hem de fakir iseniz sıkıntılardan kurtulup geçiminizi sağlayacak bir işe gireceğinize , iyiliklere , paraya ve şansa delalet eder.

Rüyada Anahtarla Cami Kapısı Açmak

Rüyada anahtar ile cami kapısını açtığınızı gördüyseniz , büyük faziletlere , iyiliklere , itibar sahibi olmaya işaret eder.

Bunun haricinde Allah’a yakın olacağınıza, ibadetlerinizi yerine getireceğinize , iyi ve doğru bir dindar adamı olup herkese yardım edeceğinize , herkes tarafından sevilip sayılacağınıza yorulur.

Yani kısacası bu rüya hayra yorumlanır.

  Rüyada ayı görmek neye işarettir? İslami Yorumu
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Anahtarla Kapı Açmak (Diyanet Yorumu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.