A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Anahtarla Kapı Açmak (Diyanet Yorumu)

Rüyada anahtarla kapı açmak , rüyayı gören kişiye hayırlı kapıların açılacağına eğer kapıyı açamadığınızı gördüyseniz o zaman sıkıntıya düşeceğinize , zor bir döneme gireceğinize delalet eder.

Fakat rüyada görülen anahtar genel olarak , çocuk , rızık , mal , miras , eş , felaket gibi anlamlara gelmektedir. Bu yüzden rüyada görülen anahtar genellikle hayra ve iyiye yorumlanır.

Rüya sahibinin yeni bir hayata başlamak için bazı değişiklikler yapacağına , mevcut durumundan daha iyi yere gelebilmek için her şeyi yapacağına alamet eder.

Rüyasında bir kapıyı çaldığını görmek, iyiye yorumlanmaz. Bu Rüya bir fitne ve kavgaya karışacağına veya böyle bir durumla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada Anahtarla Ev Kapısı Açmak

Rüyada anahtarla ev kapısını açtığınızı gördüyseniz , gayrimenkul bir işe gireceğinize , eğer gerçek yaşam da bekarsanız karşılaşacağınız hayırlısı birisi ile dünya evine gireceğinize,

evliyseniz bir çocuk sahibi olacağınıza , hem işsiz hem de fakir iseniz sıkıntılardan kurtulup geçiminizi sağlayacak bir işe gireceğinize , iyiliklere , paraya ve şansa delalet eder.

Rüyada Anahtarla Cami Kapısı Açmak

Rüyada anahtar ile cami kapısını açtığınızı gördüyseniz , büyük faziletlere , iyiliklere , itibar sahibi olmaya işaret eder.

Bunun haricinde Allah’a yakın olacağınıza, ibadetlerinizi yerine getireceğinize , iyi ve doğru bir dindar adamı olup herkese yardım edeceğinize , herkes tarafından sevilip sayılacağınıza yorulur.

Yani kısacası bu rüya hayra yorumlanır.

 

Rüyada Anahtar Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

2 Yorum

  1. Hayırlı günler ben rüyamda anahtarla kapı açtım ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu