Rüyada anahtar görmek ve almak nedir?

Rüyada anahtar görmek

Rüyada anahtar görmek genellikle iyi ve hayra yorumlanır. Bu rüya kişinin ilim kapısını açar , rızkın genişlemesini sağlar , düşmanı ya da rakibi yenmeye işaret eder.

Bunun yanı sıra bu rüya , köleliğe , kadınlar için kocaya , mala , evlada ve aynı zaman da casusa delalet eder.

Bunun haricinde güçlü olan işleri kolayca aşacağınıza , kederden ve sıkıntılardan kurtulacağınıza , hasta iseniz kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , muradınıza ereceğinize ve dualarınızın kabul olacağına alamet eder.

Aynı zaman da bu rüya düşünce olarak da yorumlanmaktadır.

Bazı rüya yorumcularına göre , hayatınızda beklemiş olduğunuz ve hiç ummadığınız değişikliklerin meydana geleceğine yorarlar.

Rüyada demir anahtar görmek

Rüyada demir anahtar gördüyseniz , hem kuvvetli hem de güçlü olacağınıza ve yakın zaman içinde iş bulup çalışmaya başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada altın anahtar görmek

Rüyada altından anahtar görmek , karşınıza çıkacak olan birisine çok aşık olacağınıza ve gönlünüzün fethedileceğine delalet eder.

Rüyada çok fazla anahtar görmek

Rüyada birden fazla anahtar gördüyseniz , hem rızka hem de ilme kısa süre içerisinde sahip olacağınıza yorulur.

Rüyada elinde anahtarlar görmek

Rüyada elinde anahtarlar görmek , kişinin eline yakın zaman içerisinde yüklü miktarda mal geçeceğine alamet eder.

Rüyada anahtar almak neye gelir?

Rüyada anahtar aldığınızı gördüyseniz , hem zorluklardan hem de sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , hatalarınızdan ders çıkaracağınıza işaret eder.

  Rüyada Alay Etmek ( Diyanet Tabiri)
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada anahtar görmek ve almak nedir?

  1. Ruyamda anahtar gordum ne anlama gelir .bir baskasi anahtari ararken ben anahtarin burada oldugunu gosteriyorum ve boylece orada 2veya 3 anahtarin oldugunu goruyorum ve yanindakilerine aradiginiz anahtar bunlarmi diye gösteriyorum ruyami yorumlarsaniz memmun olurum.simdiden tesekur ederim

  2. Ruyamda gizli olan bir oda var açiyorum ‘ve ablam benden anahtar istiyo vermiyorum cebime bakiyorum ki bir tane tek birde 2 3 tane anahtar var vermiyorum cebime sakliyorum ruyami yarumlarsaninz cok memnun olurum sevgiler

  3. Ruyamda ev cekilisi var ve iki asker bir binadan evlerin anahtarlarini atiyo kim alirsa ev onun olacak benim ayagimin onune dusuyo ve aliyorum daha sonra parmagindan kan akan otizmli bir cocuga yardim ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.