İ Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Altına İşediğini Görmek Ne Anlama Gelir? (İslami)

Rüyada altına işediğini görmek , gerçek yaşam da hem utanacağınız hem de kendinizi çok hatalı hissedeceğiniz bir iş yapacağınıza , bu işi yaparken de her zaman kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket edeceğinize ve bu yüzden hem sıkıntılı hem de sorunlu olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Kazancınızın her zaman çok olmasını istiyorsunuz ve yüzden tehlikeli işlere girerek başınızı belaya sokacağınıza yorulur.

Bunların yanı sıra sizin hakkınızda dedikoduların yapılacağına , çok rahat bir yaşam süreceğinize , esenliğe kavuşacağınıza ve özel hayatınızda hiç sıkıntı yaşamayacağınıza alamet eder.

Rüyada Müsait Olmayan Bir Yere İşemek

Rüyada müsait olmayan bir yere işediğinizi gördüyseniz , istemeyerek bir günah işleyip kötülük yapacağınıza , yapacağınız bu günahı fark ederek yine de çok yanlışa sürükleneceğinize ve sıkıntılı halinizin devam edeceğine yorulur.

Bunların yanı sıra ibadetlerinizin zayıf olacağına , itikatsızlık yüzünden işlerinizin hiçbir zaman hayrını ve bereketini görmeyeceğine yorulur.

Rüyada Tuvalete İşemek Ne Demek

Rüyada tuvalete işediğinizi gördüyseniz , hem hayır hem de berekete delalet eder. Helal yollardan kazanç elde edeceğinize , emek vererek yapmış olduğunuz işlerde başarılı olacağınıza , kazancınızın çok artacağına ve hayırlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada İbadethanelere İşemek

Rüyada ibadethanelere işemek , genel olarak ahlaklı , çalışkan ve başarılı olan bir kişiye yorumlanır.

Gerçek yaşam da ilim sahibi birisi olacağınıza , hayırlı işlerde bulunacağınıza ve insanlara her zaman yardım edeceğinize delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu