Rüyada Alnından Öpmek ( Diyanet Tabiri)

Rüyada alnından öpmek , rüyada alnından öpmüş olduğunuz kişiye gerçek yaşam da hayır getireceğinize , bir iş yapacağınıza veya bir haber vereceğinize işaret eder. Bu rüya her zaman hem iyiye hem de hayra yorumlanır.

Rüyada Alnından Öpüldüğünü Görmek

Rüyada alnından öpüldüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da bekarsanız kısa zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize veya görücüye çıkacağınıza yorulur.

Kişi eğer babası tarafından alnından öpülüyorsa o zaman da dini vecizelere uygun bir şekilde yaşadığınıza , hayırlı bir evlat ve kul olduğunuza alamet eder.

Rüyada herhangi bir aile büyüğünüzün alnından öptüğünüzü gördüyseniz , büyük bir mirastan pay alacağınıza ve bu pay sayesinde çok zengin birisi olup çok rahat bir yaşam süreceğinize yorulur.

Eğer rüyada annenizin alnından öptüğünüz gördüyseniz , hem sağlıklı hem de sıhhatli olacağınıza , hayırlı bir evlat ve kul olacağınıza işaret eder.

Rüyada tanımadığınız birinin alnından öptüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da hiç beklemediğiniz bir anda mal , iş veya büyük bir şansla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra bozulan işlerinizin düzeleceğine , sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , hayatınızdaki bazı olayların düzene gireceğine , bazı insanlara hayatınız boyunca büyük minnet duyacağınıza delalet eder.

2 Comments

  1. Mutlu 21 Ekim 2018
  2. sevgı turan 2 Şubat 2020

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!