A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Ağıt Yakmak Nedir? Neye Çıkar?

Rüyada ağıt yakmak rüyayı gören kimsenin kendisine çözmesi için verilen bazı sorunlu işleri zamanında yetiştiremeyeceği için çalıştığı yer ile bazı sorunlar yaşayacağına ve bu sorunlar sonucunda ise iş yeri ile bağının koparılacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada ağıt yakmak aynı zamanda rüya sahibinin hayatında oldukça önemli bir yere sahip olan bir kimsenin hayatını kaybedeceğine ve bu ölüm sonrasında rüya sahibinin çok üzüntü yaşayacağına ve bu üzüntü sonucunda bazı psikolojik sorunlar ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölmüş bir kimse için ağıt yaktığını gören kişinin yaşadığı ev içerisinde bazı büyük sorunların yaşanacağına ve bazı acı haberler ile boğuşmak zorunda kalacağına rivayet edilir.

Rüyada sevdiği bir kişi için ağıt yaktığını gören kimsenin reel hayatta çok sevdiği bir kimsenin vefat haberini alacağına ve bu duruma oldukça üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Cenaze Evinde Ağıt Yakmak

Rüyada bir cenaze evinde ağıt yaktığını gören kişinin rüyasında gördüğü evde oldukça büyük acıların yaşanacağına fakat hane halkının birlik içerisinde bu sorunların üstesinden geleceğine ve bu acı ve sorunlardan kurtulacağına rivayet edilir.

Rüyada Ağıt Yakan Birini Görmek Ne Demek?

Rüyada ağıt yakan birini gören kişinin boş hayal ve düşüncelere daldığı bu sebeple ailesini ve sevdiklerini ihmal ettiği bu durumdan en yakın zamanda kurtularak sevdiklerine zaman ayırması gerektiği işaret edilir.

2 Yorum

  1. ölmüş amacamı görüyordüm ama hıckıra hıckıra ağlıyordum konuşamıyordum ve bunu 10 gün üst üste .. gürdüm ne anlama gelir

  2. rüyada ölmüş amacamı güruyordum am hıckıra hıckıra ağlıyordum ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu