Rüyada Açık Pencere Görmek ve Kapatmak Nedir?

Rüyada açık pencere görmek , genel olarak hane içerisinde ferahlığın olacağına yorulur. Fakat bu rüyanın tam detaylı bir şekilde incelenmesi gerekiyor.

Mesela rüyada görmüş olduğunuz pencere nerede ? buna bakılması gerekiyor. Ortamda bulunan nesnelerin durumu gibi.

Fakat genel olarak yorumlarsak , stresli durumunuzu gidermek için bir ümit beklediğinize işaret eder.

Eğer rüyada dışarıya doğru açık bir pencere gördüyseniz o zaman evinizde yaşacağınız bazı sorunlardan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza , daha güzel günler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Pencere Kapattığını Görmek

Rüyada pencere kapattığını görmek , geçici olan bazı sorunları hane içerisinde ailenizle beraber yaşayacağınıza , maddi olarak zarara uğrayacağınıza ve maneviyat olarak aile içi sorunlar yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Penceresiz Bir Mekan Görmek

Rüyada penceresiz bir mekan gördüyseniz , gizli ve saklı işlerinizin olduğuna , kendinizi çok karamsar hissettiğinize , tanıdığınız ya da tanımadığınız birisinden desteğe ihtiyaç duyduğuna ve sizden yardım istediğine işaret eder.

Rüyada bir pencere açtığınızı gördüyseniz , sıkıntılı günlerden kurtulmak için elinizden geleni yapacağınıza , bunun için farklı girişimlerde bulunacağınıza yorulur.

Rüyada açık olan bir pencereden içeriye girmek ise , kötü ve haram olan işlere girip günah işleyeceğinize delalet eder.

Rüyada bir pencereden çıktığınızı gördüyseniz , başka insanlar yüzünden itibarınız zedeleyen hareketlerde bulunacağınıza alamet eder.

  Rüyada Altın Zincir Görmek Hediye Almak Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.