Rüyada 9 (Dokuz) Sayısını Duymak

Genel olarak rüyada rakam görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı ve huzurlu işlere gireceğine tabir edilir. Ama hangi rakamın görüldüğü, bu rakamın nerede kullanıldığı, hangi ortamda bu rüyanın görüldüğü hepsi birlikte yorumlanması gerekir.

Her rakamın mutlak suretle iyi ve temiz anlamları vardır. Fakat bilindiği üzere rakamların hangi amaç için hangi ortamda görüldüğü, işaret edilen şeyi değiştirir.

Rüyada Görülen 9 Sayısı

Rüyada bir nesne üzerinde dokuz sayısını gören kişinin, yaşamı boyunca çektiği dertlerin hepsinin geride kalacağına, ferah, bolluk içinde ve huzurlu bir geleceğin kendisi için inşa edildiğine delalettir.

Bu geleceğin uzak olmadığı, çok kısa sürede bu nimetlere kavuşacağı, elde ettiği nimetlerle büyük başarılar yakalayacağı ve yardım sever olacağı anlamına gelir.

Rüyada 9 Sayısını Duymak

Rüyada duyulan 9 sayısı, alimler tarafından yorumlanmasıyla, huzur, bereket ve bolluğu temsil eder.

Dokuz sayısının bir başka kişiden duyulması, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıların, o dokuz sayısını söyleyen kişinin desteğiyle biteceği, dokuz rakamını söyleyen kişiyle bolluk bereket içinde olacağı, bol kazançlar sağlayıp büyük başarılar elde edeceği anlamına gelir.

Bazı alimlere göre ise, Rüyada başkasından dokuz rakamını duymak, başkasının bolluk bereket içinde olmasını, para kazanmasını, riya sahibinin sadece izleyeceğine ya da duyacağına işaret eder. Fakat başkasının bu bolluğundan rüya sahibi yararlanamaz.

Rüyada 9 Rakamını Yazmak

Rüyalar aleminde, alimlerin saptadığı duruma göre, rüyasında bir yere rakam yazdığını gören kişinin, hangi rakamı yazdığının önemi yoktur.

Bazı alimlere göre, rüya sahibinin kazancını dengelemesi gerektiğini işaret edildiği söylenir.

Bazı alimlere göre de, yazılan rakamın büyük kazançlar sağlayacağı, bu kazanlarla hayırlı işlere girileceği şeklinde yorumlanır.

Diğer bir yoruma göre, yazılan rakam ne ise, o rakamın ilmi, rüya sahibinin hayatının içinde olacağına delalet eder.

  Rüyada 9 (dokuz) Rakamı Görmek
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada 9 (Dokuz) Sayısını Duymak

  1. Rüyamda bağrım yapılmıştı bir kadın bana yardım ediyordu bana 5 ve 9 rakamiyaa ilgili bişey söyledi ben çok ağlıyordum bu ne anlama gelir

  2. 99 ve bircok yazi bnm mi kardesimin mi bilmiyorum koluna yazildiginin ve kaderin tamamlandığını soylendi rüyada ne anlama geliyor aciklarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.