0-9 Rakamları Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada 6 (Altı) Rakamı Görmek Ne Anlama Gelir

Bir kişinin belli bir saatten sonra dinlenmesi için uyuması gerekmektedir. Her bedenin uyku ihtiyacı vardır. Kişiler uyku halinde iken rüya görmektedir.

Rüya gören kişi bazı rüyaları hatırladığı gibi bazılarını da hatırlamaz. Kişiler rüya gördüğü zaman bazen objeler görebilir, rakamlar görebilir, bir takım işaretler görebilir.

Bu görülen rüyalar bazen bilinç altı olarak rüyayı gören kişinin ruh haline göre görülebileceği gibi bazen de yaşanan bir durum ile ilgili bir işaret ya da geleceğe yönelik bir işaret olabilir.

Rüyalar da görülen rakamlar genel anlamda iyi olduğu gibi, rüyada 6 rakamı görülür ise bu rakamın ne anlama geldiğine bakalım.

Rüyada 6 Rakamının Anlamı

Rüyada 6 rakamı görmek zamanla alakalı olmak ile beraber bu rakamın yanında neler görüldü ise hepsini birleştirerek yorum yapmak gerekir.

Ama genel anlamda rüyada görülen 6 rakamının anlamı rüyayı gören kişinin beklediği olay için, olmasını çok istediği bir şey için, altı zamana ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir.

Rüyada görülen altı rakamı uğurlu kabul edilir. Rüyada altı rakamı gören rüya sahibinin şansının çok yüksek olduğunu göstermektedir.

Ayrıca hayattan duyduğu beklentilerinin bir çoğuna sahip olacağı anlamına gelir.

Yine altı rakamı görmek rüya sahibinin hayatını mutlu bir şekilde geçireceğini göstermektedir.

Bir kaç farklı anlama gelen rüyada 6 rakamı, vakti zamanı gelen bir kısmeti de işaret ettiği gibi aynı zamanda rüya sahibi olan kişinin altı vakit sonra alacağı iyi haberler sonunda hayatının iyi anlamda değişeceğini gösterir.

Rüya sahibi kişi kendine bir hedef koydu ise, mesela araba almak gibi, bu hedefe altı vakit zaman geçtikten sonra elde edeceği anlamına gelir rüyada altı rakamını görmek.

2 Yorum

  1. Ruyamda siniftaydim. bir konu hakkinda arkadaslarla konusuyorduk daha sonra almanca sinav kagitlari onumuze geldi ama ben sinav yapildigini farkinda degilmisim sinav suresinin bitmesine cok az kalmis ben daha yeni farketmisim sinav oldugunu nerdeyse herkes siniftan gitmis bi benle bi arkadasim kalmis sinifta o da bitirmiş bende alel acele yapmisim sonuclarda puanim 6 cikti ama digerleri 1200 gibi puanlar almis ben de bakarken sok olmusum bu kadar sonrasini hatirlamiyorum

  2. Rüyamda ters olarak 6 rakamı gördüm içerisine yuvarlak kısmına valize yerleştirir gibi bir takım obje ve giysiler tepiştiriyordum.Bu nedenle anlamini merak ettim.yardımcı olursaniz sevinirim.uyandiğimda saate baktım ilginçtir ki 6 yı gösteriyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu