M Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada 4 (Dört) Büyük Melekten Birini Görmek

Rüyasında melek görmek, tamamen hayırlı işlere yorumlanır. Kişinin rüyasında bir bölgeye melek indiğini görmesi, nereye indiyse o yerin insanlarına büyük bir hayır gelir.O insanlar bereket içinde olurlar.

Huzursuzluktan, hastalıktan, mutsuzluktan kurtulurlar. Namuslu ve dürüst bir kimsenin rüyasında melek görmesi, o kişinin daha namuslu ve dürüst olacağına, insanlara doğru yolu göstereceğine işaret eder.

Rüyasında Cebrail ( A.S ) Meleğini Görmek

Kişinin rüyasında Cebrail meleğini görmesi, o kişinin kalbinden geçenlerin, Allah’tan dilediklerinin kısa zamanda olacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin rahatlayacağına, hasta ise sağlığına kavuşacağına, dürüst ve şerefli bir kimse olacağına rivayet edilir.

Rüyasında Mikail ( A.S ) Meleğini Görmek

Rüyasında Mikail meleğini gören kişinin, Allah katında sevilen bir kul olduğu, o kişinin zengin olacağı, zenginliğini herkesle paylaşacağı, herkes tarafından sevilip saygı duyulan biri olacağı şeklinde tabir edilir.

Hem dünya da hem de ahirette, hak ettiği mevkiinin Allah tarafından kendisine verileceği anlamına gelir.

Rüyasında İsrafil ( A.S ) Meleğini Görmek

Rüyasında İsrafil meleğini gören kişinin beklemediği bir anda çok güzel bir haber duyacağına, karlı bir iş için seyahat edeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin hep hayırlı işler içinde olacağı, kalbinin temiz kalacağı ve insanlara karşı anlayışlı olacağı şeklinde yorumlanır.

İsrafil meleğin sura üflediğini ve bunu sadece rüyayı gören kişinin duyduğunu gören kişinin vefatını işaret eder.

Rüyasında Azrail ( A.S) Meleğini Görmek

Rüyasında Azrail meleğini gören kişinin, yaşamında kötü şeylerle uğraştığı işaret edilir.

Uğraştığı kötü şeyler yüzünden başına hep olumsuz şeylerin geldiğine, hep sorunlarla karşılaşmasına rağmen, hatta o kişinin yaptığı şeylerin kötü olduğunu bilmesine rağmen, yaptığı şeyden çıkarı olduğunu düşünüp, hatalarından ders çıkarmayıp hala aynı hatayı devam ettiğine işarettir.

Bir Yorum

  1. Ruyada dort meleğin geldiğin kendileri görmuyordum bana isimlerini süylediler bana dedilerki ayşeye dı oyle yapmasın bu sefer geldiğimide on gotrecez ellerinde bi kağıt vardı ben o kağıtı cekiyordum bakiyordum kağıta ayşeni ismi yoktu ve ben cok seviniyordum ayşe benim kızım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu