Rüyada İşten Çıkarılmak Atılmak ve Kovulmak Görmek Ne Demek?

Rüyada işten çıkarılmak , gerçek yaşam da hem olumlu hem de hayırlı olaylarla karşılaşacağınıza , ticaretle uğraşıyorsanız ticari hayatınızda olumlu gelişmelerin olacağına , yavaş yavaş işlerinizi büyüteceğinize ve yeni işlere girip emeklerinizin karşılığını alarak çok başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi iş hayatında her zaman olumlu gelişmelerle karşılaşır , küçük bir işletme olarak başlamış olduğu iş yerini gitgide büyütüp kurumsal bünyede devam ettireceğine yorulur.

Her konuda çok başarılı olduğundan dolayı bol miktarda kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyayı gören kişi eğer bir iş yeri sahibi ise o zaman işini büyük ölçüde genişleyeceğine , başka bir yerde çalışıyorsa , başarılarından dolayı yüksek mevkilere geleceğine ve kariyer açısından ise olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada İşten Kovulmak

Rüyada işten kovulduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yeni bir işe gireceğinize , hayalini kurmuş olduğunuz işi yapacağınıza ve gireceğiniz bu işte gece gündüz çalışıp büyük başarılara imza atacağınıza delalet eder.

Rüyada İşten Atıldığını Görmek

Rüyada işten atıldığınızı gördüyseniz , güzel gelişmelerin olacağına , hem maddi hem de manevi olarak tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza,

yeni kişilerle dostluk ve ortaklık kuracağınıza , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize yorulur.

Bu rüya genel olarak mutluluk , huzur , bolluk ve bereket olarak yorumlanır.

10 Comments

 1. Su 15 Ocak 2018
  • Anonim 14 Ağustos 2019
   • nurl 16 Ekim 2019
 2. Adil 25 Mart 2018
 3. Şükran 19 Temmuz 2018
 4. Anonim 27 Temmuz 2018
 5. Anonim 9 Ağustos 2018
 6. Anonim 30 Aralık 2018
 7. Şükran 2 Nisan 2019
 8. Fadime Karagöz 7 Temmuz 2019

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!