Rüyada Ayakkabı Görmek Nedir, Neye Çıkar

Rüyada ayakkabı görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine , herkes tarafından sevileceğine , girmiş olduğu ortamlarda büyük saygınlıklar kazanacağına , büyük miktarda kazanç elde edeceğinize , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek Nedir?

Rüyada ayakkabı kaybetmek , hayırlı ve çok güzel olaylarla karşılacağınıza , evli değilseniz yakın zaman içinde evleneceğinize , çocuk sahibi olacağınıza , evliyseniz eşinizle aranızdaki tüm sorunları çözeceğinize , huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Giymek Ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabı giymek , kazancınızın çok az olacağına , bir yakınınızdan borç alacağınıza , bu borcunuzu ödeyemeyip zora düşeceğinize , yapacağınız bazı hamlelerle beraber ekonomisinizi düzelteceğinize alamet eder.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek ne demek?

Rüyada topuklu ayakkabı giymek , evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinizin kısa zaman içinde çıkacak olan dedikodulardan dolayı sorunların olacağına , hem anne hem de babanızın sağlık sorunlarının olacağına yorulur.

Rüyada Ayakkabı Almak ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabı almak , hem tartışmalı hem de zorlu bir dönemden geçeceğinize , yaşmış olduğunuz başarısızlıklardan dolayı maddi kayıplara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek ne demek?

Rüyada beyaz ayakkabı görmek , büyük olan bir gruba liderlik yapacağınıza , bir olaydan dolayı ise başınızın derde gireceğine , maddi ve manevi olarak bir zarara gireceğinize işaret eder.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek neye işarettir?

Rüyada siyah ayakkabı görmek , eğer gerçek yaşam da bekarsanız kısa süre içerisinde birisiyle tanışacağınıza ve hayırlı bir yola gireceğinize , yakın zaman içinde evladınızın olacağına , eşinizle sorunlarınız varsa onların son bulacağına alamet eder.

Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek ne anlama gelir?

Rüyada yeni ayakkabı görmek , hoş bir sürpriz ile karşılaşacağınıza , hem güzel hem de eğlenceli vakit geçireceğinize , maddi ve manevi olarak boşluğa düşeceğinize , bir büyüğünüz sayesinde bu sorunlardan kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek ne demek?

Rüyada topuklu ayakkabı görmek , karanlık günlerin artık son bulmasına , işlerinizin duracağına ve sonrasında ise bolluk ve bereket içerisinde olacağınıza delalet eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek ne demek?

Rüyada beyaz ayakkabı giymek , iş yaşantınızda büyük kazançlar elde edeceğinize , iş yaşantınızda büyük kazançlar elde edeceğinize , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza , etrafınızda bulunan insanlar tarafından kıskanılacağınıza , büyük bir projeye imza atacağınıza yorulur.

Rüyada Yeni Ayakkabı Giymek nedir?

Rüyada yeni ayakkabı giymek , manevi olarak büyük zararlar göreceğinize , kazancınızın artacağına , yakın akrabanızdan manevi olarak destek alacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Aramak ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabı aramak , sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , iş yaşantınızda kendinizi geliştireceğinize , büyük başarılar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Denemek ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabı denemek , kalp kırıklığı yaşacağınıza , uzun bir ilişkinizin olduğuna fakat dedikoduların ve gıybetlerin son bulmasına , etrafınızdaki insanlar tarafından kıskanılacağınıza yorulur.

One Response

  1. TAYFUN DİKİLİ 30 Aralık 2019

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!